İstanbul’da Moto Kuryenin Avantajları

Kurye şirketleri ve istihdam ettikleri personel genellikle çok da önemli bir iş yapmayan kişiler olarak kabul edilirler. Posta teşkilatlarının geçmişi birkaç yüzyıla dayandığı ve sıradan bir iş olarak kabul edildiği için benzer bir iş yapan kurye şirketlerin bu şekilde algılanması da normal olarak kabul edilebilir. Ama kuryeler, özellikle ekspres olarak teslimat yapan moto kuryeler çok… Read More »

Moto Kurye İle İlgili En Çok Sorulanlar

Ekspress Kurye olarak verdiğimiz en önemli hizmetlerin başında, adımızdan da anlaşılabileceği gibi ekspres, acil ya da hızlı kurye hizmetleri olarak anılan hizmet gelmektedir. Yani motosikletli kurye arkadaşlarımız tarafından sağlanan hizmetimiz ilk akla gelen hizmet olacaktır. Durum böyle olunca, moto kurye olarak isimlendirilen bu seçenek hakkında bililer vermek ve konu hakkında en çok sorulan soruları cevaplamak… Read More »

Arabalı Kurye

Kurye hizmetleri, gönderilerinizi en kısa süre içinde yerine ulaştırmak için en uygun yöntem olarak gösterilebilir. Bu nedenle özellikle motosikletli kurye seçeneği çok tercih edilen ve en kısa süre içinde teslimatlarınızı yapmanızı sağlayan yöntemdir. Ama motosikletli ya da yaya kuryeler tarafından taşınamayacak kadar ağır, büyük ya da daha dikkatli şekilde taşınması gereken teslimatlarınız da olabilir. Bu… Read More »