Hakkımızda

Kurye ve moto kurye hizmetleri, her iş sektöründe gerekli olan çok önemli evrakların zamanında yerine ulaşması ve işlerin aksamadan devam etmesini sağlamak açısından çok önemlidir. Özellikle İstanbul gibi her sektörde yoğun ve hızlı bir iş hayatının söz konusu olduğu yerlerde, vazgeçilemez hizmetler olarak gösterilebilir.

Firmamız motosikletli kurye ve kurye hizmetleriyle ihtiyaç duyduğunuz hızlı teslimatları yapmak üzere kurulmuştur. Hızlı kurye servislerimiz, evraklarınızı ve diğer teslimatlarınızı en kısa süre içinde iletmek istediğiniz yerlere ulaştırmaktadır. Tabi bu işlemin yapılması esnasında güvenliğe ve gizliliğe verdiğimiz önemin de çok önemli olduğunu belirtmeliyiz.

Hakkımızda

Sonuç olarak gelişen teknolojiyi ve sektörümüzdeki güncel değişiklikleri takip ederek size en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Kurumsal yapımız ve sahip olduğumuz çalışma prensiplerimiz sayesinde de, kurye hizmetleri ile alakalı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm görevleri başarıyla yerine getirmekteyiz. Hedefimiz sizin ihtiyaçlarınız en uygun şekilde karşılamak ve bu sırada sektörümüzde öncü olmamızı sağlayacak uygulamalar gerçekleştirebilmektir. Bu nedenle kendimiz için belirlediğimiz misyon ve vizyon doğrultusunda gerekli olan yatırımları ve hazırlıkları yaptık. Dolayısıyla İstanbul içinde ve dışında bağlantılı olduğunuz müşterilerinize, iş ortaklarınıza ya da diğer partnerlerinize ulaştırmak istediğiniz tüm evraklar ve diğer teslimatlar için bizimle çalışmanız, en doğru tercih olacaktır. Misyonumuz ve vizyonumuz, kurumsal yapılanmasına önem veren firmamızın çalışma şeklini ve prensiplerini daha iyi açıklayacaktır.

MİSYON

Kurye hizmetlerinde sektörün takip edeceği standartlar belirlemek, bunlara uygun olacak ve tüm müşterilerimizi tatmin edecek şekilde teslimatlar yapmak. Kurye ve motosikletli kurye olarak görev yapan şirketler için örnek teşkil etmek, günün gelişen koşullarına ve teknolojiye bağlı olarak gelişmeleri takip etmek. Dolayısıyla sektörümüzün en önde gelen firması olarak tüm müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmet etmektir.

VİZYON

Hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız açısından tatmin edici bir iş ortamı yaratmak, kesin ve etkili sonuçlara ulaşmaktır. Bunu şirketimizin temel ilkesi haline getirerek, şirketimiz hem sektörün hem de Türkiye ve İstanbul ilindeki tüm ticari şirketlerin örnek alacağı bir şirket haline getirmektir. Bu vizyonu kısa ve uzun vadede başarıyla gerçekleştirmek en büyük hedefimizdir.

Bize hemen iletişim sayfamız aracılığı ile şimdi ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamıza ulaşmak için: http://www.motoekspresskurye.com/iletisim/ bağlantısını takip edebilirsiniz.