Hizmetlerimiz

Kurye hizmetleri, günümüzdeki hızlı iş yaşamında, işlerin ve firmaların verdiği hizmetlerin aksamadan devam etmesini sağlamak açısından önemli görevlerdir. Kuryeler tarafından sağlanan hizmetler, yoğun iş ve trafik ortamında tüm gönderilerinizi en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde iletmek istediğiniz yere ulaştırmak için tercih etmeniz gereken yöntem olarak gösterilebilir.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz arasında ise gönderilerinizi İstanbul içinde veya dışında her yere ulaştırmak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Örneğin şehir içinde yapmanız gereken acil teslimatlarınız için motosikletli kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece tüm gönderileriniz sadece birkaç saat içinde yerine teslim edilmiş olacaktır. İstanbul gibi illerde yaşanan trafik karmaşasını ve diğer sorunları düşündüğünüzde, gönderilerinizi en hızlı ve güvenli şekilde yerine teslim etmek için firmamızın motosikletli kuryelerinden destek almanız doğru olacaktır.

Motosikletli kuryelerimiz dışında yaya ve arabalı olarak dağıtım yapan kuryelerimiz de bulunmaktadır. Gönderinizin türüne, aciliyetine, önemine ve büyüklüğüne/ağırlığına bağlı olarak bu seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz. Teslimat seçenekleri için bizimle bağlantı kurduğunuzda ve gönderilerinizi teslim ederken bilgi alabilir, en doğru ve uygun olan seçimi yapabilirsiniz.

Kuryelerimiz farklı seçeneklerle yaya, motosikletli veya arabalı olarak hizmet verseler de, firmamızın çalışma prensiplerine uygun olarak hizmet vermektedirler. En önemli prensibimiz de müşterimizin istekleri doğrultusunda en uygun şekilde teslimatları yapmaktır. Herhangi bir hava koşulundan ya da trafik gibi olumsuz koşullardan etkilenmeden, gönderileri en kısa süre içinde ve güvenli bir şekilde yerlerine teslim etmekteyiz.

Firmamızın en önde gelen çalışma prensiplerinden birisi de, gönderilerinizi sadece iş amacıyla üstlenilen bir görev olarak ele almamaktır. Bize teslim ettiğiniz her türlü gönderi, şirketimize teslim edilmiş kutsal bir emanet olarak kabul edilir. Dolayısıyla olumsuz hava koşullarından ya da diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerlerine ulaşmalarını sağlamak, iş amacıyla yaptığımız bir işlem değil, önemli bir amacı olan değerli bir görev olarak kabul edilir. Bu ilkelerimiz doğrultusunda çalışan kuryelerimiz, gönderilerinizi teslim alır ve en kısa süre içinde, zarar görmeden, güvenliği ön planda tutarak yerlerine teslim ederler. Özellikle aynı gün içinde teslim edilmesi gereken gönderileriniz ve diğer evraklarınız/ürünleriniz/paketleriniz için yapacağınız en doğru tercih, bizi çözüm ortağınız olarak kabul etmek ve hizmetlerimizden faydalanmak olacaktır.

İstanbul İçi Hizmet Bölgelerimiz

Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye

Kurye hizmetleri, önemli gönderilerin en kısa süre içinde ve en güvenli biçimde yerine ulaşmasını sağlamak için uygun seçenek olarak gösterilebilir. Düşük maliyetine karşılık, teslimatlarınızın güven içinde ve saatler içinde yapılmasını sağlamaktadır. Yani özellikle şehir içinde yapılması gereken değerli evraklar gibi gönderiler için en uygun ve mantıklı seçenek olacaktır. Kadıköy kurye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kavacık Kurye

Kavacık Kurye

Kavacık, son 30-40 yıl içinde gerçekleşen hızlı değişimler sayesinde İstanbul ilimizin en önemli iş merkezlerinden birisi haline geldi. Dolayısıyla Kavacık kurye hizmetlerinden en çok faydalanma ihtiyacının hissedildiği ve faydalanıldığı yerlerden bir tanesi olarak görünüyor. Farklı teslimat seçenekleri değerlendirilebilse bile, iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgede motosikletli kurye seçeneği yani acil teslimat yapılmasını sağlayan kurye işine büyük ihtiyaç duyuluyor. Kavacık kurye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

Tuzla, okulları, tersaneleri ve küçük bir şehir büyüklüğündeki nüfusu ile İstanbul ilinin en önemli ve hareketli yaşam alanlarından birisi olarak gösterilebilir. Bu durumuyla kurye hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan yerlerden bir tanesidir. Tuzla kurye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın